Rozhodli ste sa robiť veci, čo majú hlbší zmysel? Túžite objaviť tretí rozmer, neobmedzený pohyb alebo nekonečné ticho a beztiaž? Posuňte hranice svojich možností! Možno až budete prekvapení, aké je to ľahké.

ATLANTIS DIVE organizuje potápačské kurzy pre deti a dospelých v systéme PADI a CMAS. Združuje výborných inštruktorov, odborníkov v oblasti potápania, ktorí majú za sebou dlhoročné skúsenosti a prax v obore.
Poskytujeme našim žiakom maximum času a praktického výcviku. Kvalita a efektivita kurzov je aj v našom vlastnom záujme, aby každý úspešný kandidát a tým aj držiteľ certifikátu dokonale zvládol techniku, vedel sa samostatne vysporiadať so situáciami pod vodou a získal maximálny kontakt s prostredím, ktoré máme tak radi.


kurzy potápania:


PADI Rescue Scuba DIVER
( potápač - záchranár )

V tomto kurze si môžete rozšíriť potápačské schopnosti v oblasti riešenia krízových situácií pod vodou. Obsahuje zvládnutie samozáchranných techník, účinnú dopomoc a aktívnu záchranu partnera v sladkovodných podmienkach.

Kurz má 6 teoretických lekcií, 1 bazénovú lekciu, 2 ponory OW.

Požiadavky pre kurz:
· certifikát Advanced OWD (alebo ekvivalent)
· požadovaný výstroj
· vstupný test
· lekárske potvrdenie

Poskytujeme skupinové zľavy. Bližšie informácie radi odovzdáme telefonicky, emailom, alebo priamo v našom potápačskom centre.

 
(c) Atlantis Dive o nskurzypredajnapoicovnapotpacsk prceakcieklubgalriakontakt